گروه صنعتی فابکو، ارائه دهنده لیفتراک و باطری لیفتراک

گروه صنعتی فابکو به عنوان یک شرکت با مسئولیت خرید وفروش لیفتراک و واردات و خدمات پس از فروش لیفتراک تویوتا یکی از مهمترین واردکنندگان لیفتراک‌ با تمرکز اصلی بر لیفتراک برقی تویوتا و کلیه تجهیزات انباری اعم از پالت تراک، استاکر، اردرپیکر، ریچتراک میباشد که نسبت به واردات کلیه تجهیزات لازم برای حمل و نقل مواد و جابجایی در انبار از معتبرترین برندهای دنیا اقدام کرده است. شرکت  فابکو علاوه بر خدمات و فروش ماشین آلات لیفتراک و دستگاه و تجهیزات و ماشین های لیفتراک انبارداری صفر از برندهای معتبر دنیا،  فعالیت گسترده ای درزمینه خدمات پس از فروش، خرید و فروش لیفتراک کارکرده و دست دوم و همچنین اجاره کلیه این دستگاهها دارد. 

بیشتر بدانیم

آخرین اخبار سایت

آخرین محصولات سایت

خرید لیفتراک می تواند دلایل متعددی داشته باشد . تهیه لیفتراک می تواند برای جابجایی در انبار مورد استفاده قرار گیرد و یا جایگزین لیفتراک قدیمی شود. دلیل آن هرچه که باشد برای افرادی که در این کار مهارت ندارند تشخیص اینکه چه نوع لیفتراکی برای کسب و کارشان مناسب است، کمی دشوار است.
از این رو هنگام خرید لیفتراک معمولا نیازمند مشاوره برای انتخاب بهترین نوع آن هستید.
در ادامه به معرفی برخی نکات مهم هنگام خرید لیفتراک اشاره می کنیم:
فروشنده لیفتراک ارزش واقعی لیفتراک را برای مشتری شرح دهد در این مرحله لازم است با کارشناسان فروش لیفتراک تماس گرفته و از عملکرد لیفتراک و کارایی ...
بیشتر بدانیم
لیفتراک برقی چیست؟ لیفتراک برقی به دلیل داشتن سرعت بالا در زمان هایی که سرعت کار از اهمیت بالایی برخوردار باشد، استفاده می شود.بیشترین فضاهایی که از لیفتراک برقی استفاده می شود، محیط های با فضای بسته می باشد.
لیفتراک برقی نسبت به نوع دیزلی آن بسیارکم صدا تراست و آلودگی کم تری ایجاد میکند. به علاوه این نوع از لیفتراک هزینه سوخت کم تری نیز دارد و به علت سبک بودن، رانندگان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
لیفتراک های برقی عموما داخل انبار ها استفاده می شود.
از آن جایی که این نوع لیفتراک باطری قابل شارژ دارند، طول عمر بیشتری نسبت به لیفتراک های دیزلی دارند.
کاربرد ...
بیشتر بدانیم
لیفتراک می تواند در انبار شما وظایف عملیاتی را انجام دهد و همچنین می تواند کار چندین نفر را در انبار انجام دهد و به کارها سرعت بیشتری ببخشد.
ممکن است شما چندین لیفتراک را در انبار خود نگهداری کنید در هر صورت باید نکاتی را برای نگهداری صحیح آن ها بدانید تا طول عمر بیشتری داشته باشند و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری پایین تری داشته باشد.
لاستیک لیفتراک را با فشار بالا نگه دارید لاستیک لیفتراک باید بصورت مداوم چک شود. شما باید مطمئن شوید که لاستیک ها ساییدگی ندارند و کاملا پر از فشار باد هستند. به این منظور شما می توانید از یک فشار سنج استفاده کنید.
چک کردن روغن لیفتراک برای ...
بیشتر بدانیم

نشانی :

تهران-چیتگرشمالی- بلوار کوهک-مجتمع تجاری اداری طوبی ، بلوک A طبقه 14 واحد 1143

تلفن : 44769679 - 44769515 - 44769584 - 44769667