صفحه اصلی توصیه هایی برای مصرف کنندگان روش های صحیح نگهداری از لیفتراک

روش های صحیح نگهداری از لیفتراک

روش های صحیح نگهداری از لیفتراک

روش های صحیح نگهداری از لیفتراک

لیفتراک می تواند در انبار شما وظایف عملیاتی را انجام دهد و همچنین می تواند کار چندین نفر را در انبار انجام دهد و به کارها سرعت بیشتری ببخشد.

ممکن است شما چندین لیفتراک را در انبار خود نگهداری کنید در هر صورت باید نکاتی را برای نگهداری صحیح آن ها بدانید تا طول عمر بیشتری داشته باشند و همچنین هزینه های تعمیر و نگهداری پایین تری داشته باشد.

لاستیک لیفتراک را با فشار بالا نگه دارید

لاستیک لیفتراک باید بصورت مداوم چک شود. شما باید مطمئن شوید که لاستیک ها ساییدگی ندارند و کاملا پر از فشار باد هستند. به این منظور شما می توانید از یک فشار سنج استفاده کنید.

چک کردن روغن لیفتراک

برای اینکه لیفتراک بتواند بصورت مداوم و قوی عمل کند نیاز است که روغن آن بصورت مداوم چک شود.

بررسی ترمز لیفتراک

هر زمان احساس کردید ترمز لیفتراک به درستی کار نمی کند و یا چراغ هشدار آن روشن شد سریعا اقدام به بررسی نمایید قبل از اینکه خطرات مالی و یا جانی جبران ناپذیری به بار آورد.

پاکیزگی لیفتراک

با شستشو کامل لیفتراک در پایان هر روز می توانید علاوه بر اینکه از گرمای بیش از حد دستگاه جلوگیری می کنید باعث افزایش طول عمر دستگاه نیز شوید.

استفاده از قطعات با کیفیت

برای تهیه قطعات مختلف لیفتراک ها هرگز فکر استفاده ازقطعات بی کفیت را در سر نپروانید . چرا که استفاده از قطعات بی کیفیت منجر به بوجود آمدن خرابی های پی در پی و هزینه های زیادی می شود . پس بهتر است از ابتدا قطعات اصل و با کیفیت را تهیه نمایید.

جهت مشاوره خرید و یا اجاره لیفتراک می توانید با کارشناسان ما در لیفتراک فابکو تماس بگیرید.

 

لیفتراک

 

نشانی :

تهران-چیتگرشمالی- بلوار کوهک-مجتمع تجاری اداری طوبی ، بلوک A طبقه 14 واحد 1143

تلفن : 44769679 - 44769515 - 44769584 - 44769667