درباره شرکت فابکو

شرکت فابکو به عنوان  یک شرکت با مسئولیت خرید وفروش لیفتراک و واردات و  خدمات پس از فروش لیفتراک تویوتا یکی از مهمترین واردکنندگان لیفتراک‌ با  تمرکز اصلی بر لیفتراک‌ برقی تویوتا ، باطری لیفتراک ، لیفتراک برقی ،باطری لیفتراک برقی ، پالت تراک ، نسبت به واردات کلیه تجهیزات حمل و نقل مواد و جابجایی در انبار و استاکر از معتبرترین برندهای دنیا اقدام می‌نماید. شرکت  فابکو علاوه بر خدمات و فروش ماشین آلات لیفتراک صفر و لیفتراک کارکرده و لیفتراک برقی تویوتا ، دستگاه و تجهیزات و ماشین های لیفتراک انبارداری مانند پالت تراک و استاکر نیز وارد کننده  معتبر از شرکت لیفتراک تویوتا و باطری های لیفتراک می باشد و به فعالیت گسترده درزمینه خدمات و فروش ماشین آلات لیفتراک و خدمات پس از فروش لیفتراک اقدام نموده است.

 

بیشتر بدانیم

آخرین اخبار سایت

آخرین محصولات سایت

1. آیا لیفتراک به موتور الکتریکی یا موتور احتراق داخلی نیاز دارد؟
 لیفتراک های برقی از طریق باتری ها کار می کنند و لیفتراک های IC توسط موتورهای سنتی که بر روی انواع سوخت های مختلف کار می کنند، طراحی می شوند.
2. آیا منبع تغذیه را در اختیار دارید؟
 اگر چنین است، ممکن است نیازمند یک لیفتراک برقی باشید که مانع از دفع مایعات شود.
3. آیا با لیفتراک های داخلی کار می کنید یا از نمونه های خارجی استفاده می نمایید؟
 پاسخ به این سوال، تعیین خواهد کرد که به چه نوع لاستیک هایی برای لیفتراک نیاز دارید.لاستیک های کوسنی، بر روی سطوح بتنی بهتر کار می کنند. از طرف ...
بیشتر بدانیم
راه اندازی کسب و کار تجاری به معنای اتخاذ سخت ترین تصمیم گیری ها در کارهای روزانه شماست. یکی از مهم ترین چالش های پیش روی شما این است که تصمیم بگیرید آیا وقتش رسیده در تجهیزات جدید سرمایه گذاری کنید یا نه و یا این که منافع بالقوه را در ازای هزینه ها و سایر ملاحظات ارزیابی نمایید.
پالت تراک، یکی از معروف ترین حوزه های صنعتی در انبارها، کارخانجات و سایر مکان های کاری در کل دنیا محسوب می شود. چنانچه هنوز کسب و کاری برای خود راه اندازی نکرده اید، وقتش نرسیده که هزینه و زمانی مناسب برا ادغام پالت تراک ها با دنیای تجاری خود اختصاص دهید؟ به نظرتان راه اندازی کسب و کار تجاری با دستگاه های صنعتی ...
بیشتر بدانیم
لیفتراک یا همان بالابرها کمتر از یک قرن است که خیلی مشهور شده اند اما امرزوه تقریبا در همه انبارهای صنعتی در سراسر دنیا نمونه هایی از این لیفتراک ها به چشم می خورد. اولین لیفتراک ها به دلیل کمبود منابع انسانی مورد نیاز، در جنگ جهانی اول ساخته شد. کمپانی هایی همچون کلارک و یال توئن، ابزارهایی را معرفی کردند که به منظور بارگیری در کارخانجات و تراکتورهای برقی مورد استفاده قرار می گرفتند. کلارک تقریبا توانایی ساخت همه تجهیزات صنعتی و بالابرها را داشت و از این رو در اوایل دهه 1918 فروش آن ها را آغاز نمود.
تقریبا در اوایل دهه 1920، طراحی رسمی لیفتراک ها  که شامل یک تراکتور متصل به ابزاری ...
بیشتر بدانیم

نشانی :

تهران، میدان جمهوری،بزرگراه نواب،برج ادرای سهیل ،واحد310

تلفن : 66832626-021